Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić serwer że tylko gracze non-premium mają whiteliste?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

j.w :)
PS. Bez używania zbugowanego pluginu Karoliny i bez mineshafterów i innych gównienek.
Poprostu żeby gracze non-premium mogli wchodzić tylko ci którzy są na whitelist, a gracze premium oczywiscie mogą zawsze wchodzic.

Opublikowano

j.w :)

PS. Bez używania zbugowanego pluginu Karoliny i bez mineshafterów i innych gównienek.

Poprostu żeby gracze non-premium mogli wchodzić tylko ci którzy są na whitelist, a gracze premium oczywiscie mogą zawsze wchodzic.

sam plugin nie jest zbugowany, tylko wsparcie skrypta nie działa tak jak miało :P bo Whitelista działa dobrze....

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

sam plugin nie jest zbugowany, tylko wsparcie skrypta nie działa tak jak miało :P bo Whitelista działa dobrze....

Właśnie że jest, jak zrobiłem komendę /dodajnopremium nick to pisze że nie ma go online, to jest bug :P

Opublikowano

Właśnie że jest, jak zrobiłem komendę /dodajnopremium nick to pisze że nie ma go online, to jest bug :P

no ale whitelista działa, tylko wsparcie do skrypta nie działa, ale sama whitelista działa świetnie.

Niby bug, ale nie samego systemu, a jedynie częsci od skrypta, można np napisać drobny plugin na 20 linijek który doda komende do dodawania do whitelist ;)

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

no ale whitelista działa, tylko wsparcie do skrypta nie działa, ale sama whitelista działa świetnie.

Niby bug, ale nie samego systemu, a jedynie częsci od skrypta, można np napisać drobny plugin na 20 linijek który doda komende do dodawania do whitelist ;)

Czyli mam rozumieć że dodawanie graczy do whitelist non-premium nie działa tylko w skript?

To bardzo dziwne skoro pisałaś że jest błąd w kodzie który dodaje do whitelist graczy online.

Opublikowano

Czyli mam rozumieć że dodawanie graczy do whitelist non-premium nie działa tylko w skript?

To bardzo dziwne skoro pisałaś że jest błąd w kodzie który dodaje do whitelist graczy online.

w kodzie od skrypta ;P 

skrypt przekazuje do mojego kodu argument, a ja zrobiłam że ten argument ma być graczem -> więc nie da się nikogo dodac przez skrypta bo wymaga gracza, czyli kogos online :P 

A sam plugin operuje na nickach

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

w kodzie od skrypta ;P 

skrypt przekazuje do mojego kodu argument, a ja zrobiłam że ten argument ma być graczem -> więc nie da się nikogo dodac przez skrypta bo wymaga gracza, czyli kogos online :P

A sam plugin operuje na nickach

A jakie było API do pluginu?

Opublikowano

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...